JKV Opava s.r.o. ::: Váš dlouholetý partner v oblasti osvětlení
   
 

Jkv Opava s. r. o.

 

Veřejné osvětlení, světelná a vánoční výzdoba měst a obcí...

 

Váš profesionální parnter v oboru již od r. 1994...

Kliknutím přejdete na první stránku prezentace ( rychlá navigace ).Světelná a vánoční výzdoba pro města a obce

Nabízíme profesionální světelnou výzdobu pro města a obce.Kompletní sortiment produktů včetně montáže, záručního i pozáručního servisu, obnovy výzdoby a realizace úspor převinutím do LED technologie. Zpracujeme Vám grafický návrh spolu s přesnou cenovou kalkulací zcela ZDARMA !

SVĚTELNÉ MOTIVY LED

Ukázka světelných motivů LED Světelné motivy LED, Masarykova Třída, Opava

Světelné motivy jsou nejpoužívanějším prvkem vánoční výzdoby měst a obcí. Dají se oužít jako výzdoba ulic, komunikací, budov, náměstí a pod. Naše nabídka zahrnuje mnoho tvarů ozdob - vločky, hvězdice, komety, letící hvězdy, atd. Světelné motivy se instalují na stožáry veřejného osvětlení, nebo na fasády či konstrukce, které jsou poblíž zdroje el. proudu.

Ukázka světelných motivů LED Ukázka některých typů světelných motivů

V něbídce máme mnoho tvarů a barevných provedení ozdob. Nabízíme také možnost atypické výroby dle vašich požadavků. Světelné ozdoby se vyznačují profesionálním zpracováním, dlouhou trvanlivostí a vysokou svítivostí s pomalým efektem vysvícení.

PROFESIONÁLNÍ SVĚTELNÉ ŘETĚZY LED

Ukázka světelných řetězů MAXILEB LED

Profesionální světelné řetězy LED jsou vyrobeny z kvalitních vodičů, které jsou vhodné pro použití na velké ( městské, obecní ) vánoční stromy. Vydrží opakované montáže a demontáže. V případě rostoucího živého stromu je možno tyto řetězy ponechat nainstalovány na vánočním stromě po celý rok. Povětrnostní vlivy jim nevadí.

Vánoční stromy, které jsou osazeny řetězy MAXILEB LEDUkázka vánočních stromů, osazených řetězy MAXILEB LED - Karviná, Přerov

Světelné řetězy se prodávájí ve 20m balení ( 4x 5m sekce s 1,5m přívodním kabelem ). Na této délce mají 200LED a spotřebu 17W /230V. Na jeden napájecí zdroj je možno připojit celkem 400m světelného řetězu ! Řetězy jsou buď stálesvítící, nebo efektové! To vše na 230V !

Světelné řetězy se dají použít ke zdobení listnatých i jehličnatých stromů, k výzdobě a lemování budov, konstrukcí, nebo jako součást převěsů přes ulice, atd. . Záruka na tyto řetězy je 3 roky. Řetězy jsou vhodné pro používání ve městech a obcích.

PŘEVĚSY LED PŘES ULICI

Ukázka světelných řetězů MAXILEB LED Ukázka vlevo- světelný převěs pomocí girlandy CROISSANT a baňky o průměru 20cm, vpravo- hvězdné nebe pomocí girland MAXILEB LED.

Světelné převěsy LED se používají pro výzdobu ulic ve městech a obcích, kde se dá využít pevných svislých nosných kostrukcí, jako např. zdi budov, trakční stožáry, atd. k natažení vodorovného ocelového lanka. Převěsy mohou být jednoduché ze světelného řetězu, nebo kombinované se světelnými motivy uprostřed a po krajích, nebo se může provést tzv. hvězdné nebe.

SVĚTELNÉ ZÁVĚSY MAXILEB LED

Ukázka světelných řetězů MAXILEB LED Vlevo- Hatě , obchodní centrum

Světelné závěsy MAXILEB LED se vyrábí v různých rozměrech a barvách. Používají se převážně na výzdobu budov, vstupních bran, atd. . Jsou plně komplatibilní a propojitelné s jakýmkoliv dalším prvkem MAXILEB.

KATALOG PROFESIONÁLNÍCH SVĚTELNÝCH DEKORACÍ

Katalog světelných dekorací pro města a obce   KATALOG PROFESIONÁLNÍCH SVĚTELNÝCH DEKORACÍ 2021 - 2023
Kompletní nabídka dekorací pro města a obce.

Otevřít KATALOG ( .pdf)
Katalog světelných dekorací pro města a obce   CENÍK PROFESIONÁLNÍCH SVĚTELNÝCH DEKORACÍ 2022
Kompletní nabídka dekorací pro města a obce.

Otevřít CENÍK ( .pdf)

Ke správnému zobrazení katalogů musíte mít nainstalovaný program Adobe Acrobat Reader.
Pro další informace nás kontaktujte ZDE.Odkazy: