JKV Opava s.r.o. ::: Váš dlouholetý partner v oblasti osvětlení
   
 

Jkv Opava s. r. o.

 

Veřejné osvětlení, světelná a vánoční výzdoba měst a obcí...

 

Váš profesionální parnter v oboru již od r. 1994...

Kliknutím přejdete na první stránku prezentace ( rychlá navigace ).Služby

Naše firma zajišťuje kopletní servis- od prvotní studie až po samotnou realizaci. Práci provádí kvalifikovaní pracovníci, kteří mají potřebné certifikáty.

ZPRACOVÁNÍ GRAFICKÝCH NÁVRHŮ A PORADENSKÁ ČINNOST

Grafické návrhy a poradenská činnost.

Zpracujeme ZDARMA profesionální vizualizaci a cenovou nabídku výzdoby, popř. osvětlení. Zákazník tak přesně ví, co mu nabízíme a kolik ho to bude stát. Tato služba je ZDARMA. Pokud máte zájem, kontaktujte nás.

Defektoskopie stožárů veřejného osvětlení nedestruktivní metodou UTT

DEFEKTOSKOPIE STOŽÁRŮ VO NEDESTRUKTIVNÍ METODOU

Provádíme defektoskopii stožárů VO ultra- zvukovým tloušťkoměrem. Vypracujeme proto- kol s naměřenými hodnotami a stavem měřených stožárů. Naši zaměstnanci pravi- delně absolvují odborná školení a vlastní potřebné certifikáty dle platných zákonů.

SERVIS, OPRAVY A ÚDRŽBA VEŘEJNÉHO OSVĚTLENÍ

Prodvádíme údržbu veřejného osvětlení měst a obcí, repasy a opravy stávajících svítidel, výměny optických krytů, ochranné nátěry stožárů, realizace nového osvětlení a přípojek, instalace rozvaděčů s možností úsporného provozu v nočních hodinách. Jako obchodní společnost dodáváme veškeré prvky osvětlení za velkoobchodní ceny.

ODBORNÁ ELEKTROINSTALACE

Provádíme výměny, servis, obovu a opravy osvětlení hal a provozů, učeben, kanceláří a dalších vnitřních prostor dle platných norem. Dále veškeré elektroinstalace v oblasti veřejného, historického, slavnostního a vánočního osvětlení. Elektroinstalace provádí kvalifikovaný tým pracovníků. Dlouhodobě spolupra- cujeme s velkoobchody elektroinstalačního materiálu, proto pro Vás naše ceny mohou být výhodné.

Grafické návrhy a poradenská činnost.

REPASE VÁNOČNÍCH OZDOB DO LED ( OBNOVA ZÁRUKY )

Provedeme kompletní repase vašich starých ozdob včetně oprav rámů. Obvnovíme Vám záruku. Získáte tak prakticky nové ozdoby se zárukou za poloviční náklady !

SLUŽBY V OBLASTI SVĚTELNÉ A VÁNOČNÍ VÝZDOBY

Nabízíme profesionální služby v oblasti světelné a vánoční výzdoby

Provádíme odborné instalace LED světelné a vánoční výzdoby včetně záručního a po- záručního servisu. Instalujeme přípojky, roz- vaděče a chrániče. Vyrábíme nápisy, leto- počty, loga a dekorace. Repasujeme staré motivy s obnovením záruky.

PRÁCE S MONTÁŽNÍ PLOŠINOU

Typ AVIA A31 T K P 15 - 07
Pracovní výška: 15,5m
Boční dosah - 7,5m
Možnosti spolupráce:
montáž, rekonstrukce a údržba VO, elektroinstalační práce, montáž sv. výzdoby, práce ve výškách, ořezy stromů, čištění okapů a fasád...

PASPORTIZACE VEŘEJNÉHO OSVĚTLENÍ

Pasportizace je prvním krokem pro snížení nákladů na provoz veřejného osvětlení. Provádíme pasportizaci a doplnění údajů do uceleného systému IRMO. Nabízíme několik variat pasportu - od jednoduchého až po velmi detailní.